RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Вечір відомого поета Костика Москальця

2008-09-15
15 вересня у Львові відбудеться лірична та неординарна подія – «АРМІЯ СВІТЛА» - вечір відомого поета Костика Москальця, автора пісень «Вона», «Ти втретє цього літа зацвітеш», «Oh, my dear Ukraine»…

Місцем проведення стане Національний Академічний Український Драматичний театр Ім. Марії Заньковецької. Початок о 19:00.

Акція проходитиме у рамках „Форуму видавців" та святкування 15-річчя «Дзиґи»

Чи знаєте Ви, хто написав легендарну «ВОНУ» (Завтра прийде до кімнати…) і слова і музику?

Чи знаєте Ви, де ця людина і чи жива?

Громадське Об’єднання «Вірменська – 35» на чолі з Соломією Чубай та МО «Дзиґа», за підтримки Львівської міської ради, вирішили організувати вечір-концерт відомого поета КОСТИКА МОСКАЛЬЦЯ і привезти його до Львова після 15-річної відсутності. Актуальність цього проекту в тому, що героїв треба вшановувати ще за життя, а не тоді, коли їх не стане і, безперечно, таким героєм є видатний український поет-прозаїк, композитор Костик Москалець.

Львів – це місто куди втікають, втікали та будуть втікати за натхненням усі поети, музиканти, художники з цілої України. Винятком не став і Костик Москалець, який прожив у Львові понад 10 років, мешкаючи у маленькій квартирці біля Винниківського базарчику. Саме там він написав пісню «Вона», яку ще досі виконує Тарас Чубай, яку можна почути з вікон львівських гуртожитків, яку на пам’ять знають всі молоді українці.

Під час концерту Віктор Морозов виконає нові пісні на слова Костика Москальця зі свого ще не випущеного альбому «Армія світла» (вихід CD очікується у грудні цього року). Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії» зіграють пісні, які ще не увішли до жодного альбому цієї групи. Гурт «Файно» готує прем’єру нової пісні, яка недавно вийшла з-під пера Костика Москальця. Гарним акомпонементом виконавцям буде камерний квартет «Віртуози Львова». Вести концерт зголосився Лауреат Шевченківської премії, поет Василь Герасим’юк.

Ми маємо на меті зібрати якомога більше людей, для того, щоб вони почули та зрозуміли якісну поезію і хорошу музику, якої зараз так мало у світі російськомовної попси та «українських» телеканалів. Ми хочемо, щоб Львів присвятив хоча б один вечір зі свого життя людині, яка віддала йому багато емоцій та добра, і сподіваємося, що це дасть Костику поштовх видужати та написати ще багато хороших книжок і пісень.

Костянтин МОСКАЛЕЦЬ — поет, прозаїк, літературний критик, композитор.

Народився 23 лютого 1963 р. у с. Матіївка біля Батурина на Чернігівщині, де проживає до сьогодні.

Заочно закінчив Літературний інститут ім.М.Горького в Москві (1990). Один із засновників бахмацької літературної групи ДАК. Працював робітником, служив у війську, був учасником львівського театру-студії «Не журись!», у якому виступав як автор і виконавець власних пісень. Лауреат всеукраїнського фестивалю «Червона рута —89» у номінації «авторська пісня». Автор суперхітової в Україні пісні «Вона» («Завтра прийде до кімнати...»).

Його прозі притиманна глибока філософія та вишукана естетичність, пластичність і поліфонічність. Письменник володіє надзвичайним даром повертати до життя людей минулих віків. Вони, народжені в далеких країнах, можуть несподівано з'явитися на вулиці вашого рідного міста, заговорити з вами, поскаржитися на кепське життя. У творах Москальця епохи, події, настрої так тісно переплітаються, що важко відрізнити, що, де й коли відбувається, і люди в цьому плетиві життя, як і колись, так і тепер, почуваються однаково самотніми. І у вас виникає дивне враження: споконвіку на цій землі ніхто ніколи не помирав і не помре, бо всі ми — вічні. Тільки блукаємо поміж світами...

Квитки продаються: галерея „Дзиґа” (вул. Вірменська, 35) та у касах театру ім. М. Заньковецької.
Замовлення квитків за тел. 297-56-12
Previous year   Previous month Серпень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Сьогодні: 2020-08-10
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System