RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Вистава "Король Лір"

2010-07-08

Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса за підтримки Інституту Відкритого Суспільства (Будапешт)

представляє 

8,9,10 липня у театрі ім. Леся Курбаса прем’єра - Вільям Шекспір: Король Лір (капричіо на 2 дії)


Адаптація і режисура: Овлякулі Ходжакулі

Сценографія і костюми: Марія Сошина

Фортуна погано обходиться з тими, хто до неї підлещується. Тому, хто приклавши всіх зусиль підіймається догори, вона дає спершу дим, а потім, караючи, кидає додолу.

Овлякулі Ходжакулі - людина без громадянства, що визнана критиками найкращим режисером Центральної Азії. Народився в Туркменістані. Закінчив Ташкентський театральний інститут. Працював головним режисером Чарджоуського музично-драматичного театру, керував Ашгабадським ТЮГом, велику кількість найзнаменитіших своїх постановок здійснив в узбецькому театрі «Ільхом». На даний час є одним з найбільш запрошуваних режисерів, що походять з колишнього Радянського союзу – здійснив понад 50 постановок в багатьох театрах Індії, Франції, Японії, Росії, України, Киргизії, Казахстану. Вистави режисера є лауреатами та призерами багатьох міжнародних театральних фестивалів в Туркменії, Узбекістані, Україні, Росії, Туреччині, Хорватії, Румунії, Польщі, Німеччині, Фінляндії, Італії, Швейцарії, Франції, Індії, Японії, Пд. Кореї.

На запрошення Львівського театру ім. Леся Курбаса та за підтримки Фонду Сороса (Інститут Відкритого Суспільства) Овлякулі Ходжакулі здійснює у Львові постановку трагедії Шекспіра «Король Лір». 

Дана постановка є першим зверненням театру ім. Леся Курбаса до Шекспіра. Першим і дуже несподіваним!

Театр Овлякулі Ходжакулі являє собою парадоксальне явище пізнього пострадянського культурного простору Центральної Азії – він поєднує традиції російської театральної школи з новітніми уявленнями про художнє обличчя театру, що є вільний від ідеологічних шор радянської пори. Овлякулі Ходжакулі, що не втратив в «часи змін» своєї глибокої пристрасті до справжніх художніх пошуків в театрі, дуже швидко перетворився в одного з найбільш оригінальних і знаменитих режисерів Центральної Азії. Його театр, що не переслідує кон’юктурні, прагматичні, тимчасові цілі, звертається до вічних загальнолюдських ідей, пристрастей, почуттів.

Previous year   Previous month Квітень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Сьогодні: 2020-04-10
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System