RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Презентація медіа-мистецтва WRO 2009

2010-06-16

Прем’єрний фестивальний показ в Україні МІЖНАРОДНОГО БІЄНАЛЕ МЕДІА-МИСТЕЦТВА WRO 2009 та відеопрезентацію робіт Нам Джун Пайка – світової зірки медіа-арту.

Презентує Аґнєшка Кубіцка-Дзєдушицька, куратор WRO

16 червня о 17:30 - Презентація міжнародних та польських мистецьких проектів з WRO’09 
17 червня о 17:30 - Відеопрезентація  виставки "Nam June Paik, Driving Media": архівні інтерв’ю та документація головних  проектів Нам Джун Пайка. 

Місце проведення : Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. Богомольця 6)

Організатори:

Польський Інститут у Києві
Центр міської історії Центрально-Східної Європи
Медіа Арт  Лабораторія
Фундація  Центр Сучасного Мистецтва 

Довідка:

Міжнародне  бієнале медіа-мистецтва WRO є провідним форумом для нових медіа-мистецтв у Польщі та Центральній Європі. З моменту свого створення в грудні 1989 року WRO працює з мистецькими формами, які використовують сучасні засоби творення та комунікації.  

Бієнале WRO починалося як фестиваль Sound Basis Visual Art Festival, і спочатку було присвячене в основному аудіовізуальним  творам у таких форматах: відео  та комп'ютерне мистецтво, інсталяції, перформанси та мультимедійні презентації. З 1993 року фестиваль досліджує нові територій цифрової художньої виразності. WRO це дослідження відносин художника до існуючої технології та розмивання меж між високою і популярною культурою, між місцевою та світовою громадськістю, між комерційною та незалежною діяльністю.

WRO’09 Flash є динамічною та інтенсивною збіркою з найвидатніших подій та тенденцій медіа-мистецтва представлених на бієнале WRO’09. Збірка містить записи перфомансів, документації медіа-інсталяцій, виставок та заходів, які відбувалися в міському просторі, і представляє концепції, особистості та проблеми імпортувтручання до локальної арт-сцени.

Програма «Розширеного туру WRO 09», підготовлена Пйотром Краєвським, художнім керівником WRO, представляє найбільш цікаві роботи з тринадцятого міжнародного бієнале медіа-мистецтва WRO, яке проходило в травні і червні 2009 року у м. Вроцлав. Програма „Розширеного туру” складається з Міжнародного відео туру, що представляє широку селекцію робіт з міжнародної конкурсної програми WRO’09 та Польського відео туру, що демонструє сучасне польське відео, в усій його різноманітності і сповнене нової енергії.  

Нам Джун Пайк (1932 - 2006) – композитор, перформер і великий митець, котрий першим впровадив електронні медіа у сучасне мистецтво. Автор перших відео робіт, інтерактивних інсталяцій, відео скульптур, і медіа об’єктів, що поєднували популярну культуру і філософію зі стратегіями засобів масової інформації. Роботи, що були зібрані на виставці «Nam June Paik, Driving Media", яка проходила у Центрі WRO, походили із різних колекцій і представляють всі періоди творчої активності Нам Джун Пайка. Менш відома графіка, малюнки та ескізи на папері, поєднуються із медіа роботами: інсталяціями та плівками - це дає можливість представити геніальний міждисциплінарний творчий шлях ”батька відео арту”. Виставка доповнювалась унікальними записами акцій Пайка, включно з тими, що були зроблені  німецьким телебаченням WDR, котре брало участь в активізмі Пайка ще з 70 – тих, та біографічними документами із нью-йоркської колекції Electronic Art Intermix.  

По додаткову інформацію звертайтеся: 
Польський Інститут у Києві: (044)288 03 04 www.polinst.kiev.ua
Центр міської історії  Центрально-Східної  Європи: 067-4161962 www.lvivcenter.org  

Previous year   Previous month Травень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Сьогодні: 2020-05-31
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System