RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Концерт Вікторії Лук'янець та Маріанна Гумецької

2010-06-03

3 червня о 19:00 у Львівській філармонії cвітова примадонна, солістка Віденської опери, неперевершена ВІКТОРІЯ ЛУК’ЯНЕЦЬ та піаністка – переможниця багатьох міжнародний конкурсів МАРІАННА ГУМЕЦЬКА в рамках ХХІХ Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».

Зіркою цьогорічного фестивалю «Віртуози», беззаперечно, стане світова примадонна - солістка Віденської опери, українка за похоженням – Вікторія Лук’янець - співачка, яка виступала на одній сцені з найвідомішими світовими тенорами - Пласідо Домінго, Хосе Карерасом та Лучано Паваротті.
 
У 1990 році Вікторія Лук'янець здобула I премію на Міжнародному конкурсі "Мін-Он" у Токіо та на Міжнародному конкурсі Моцарта у Відні, у 1991 році їй була присуджена I премія на Міжнародному конкурсі Марії Каллас в Афінах. В 1995 році стала лауреатом Зальцбурзького фестивалю та дебютувала в театрі Ла Скала в Італії. З 1994 по 2000 роки була солісткою Віденської державної опери. Того ж року дебютувала на сцені віденської Volksoper. Брала участь у більшості престижних музичних фестивалів світу.
 
Гастролі співачки проходили на оперних сценах таких міст, як Афіни, Мілан, Неаполь, Нью-Йорк, Пекін, Токіо, Буенос-Айрес, Москва, Петербург, Тель-Авів, Берлін, Кельн, Бонн, Ессен, Мюнхен, Вісбаден, Прага, Дублін та інші.
 
Найвідоміші партії Вікторії Лук'янець: Віолетта, Джільда ("Травіата", "Ріголетто" Дж.Верді); Марфа ("Царева наречена" Н.Римського-Корсакова), Розіна ("Севільський цирульник" Дж.Россіні), Лючія, Адіна, Марія Стюарт ("Лючія ді Ламмермур", "Любовний напій", "Марія Стюарт" Г.Доніцетті), Цариця ночі, Донна Анна ("Чарівна флейта", "Дон Жуан" В.А.Моцарта), Ельвіра ("Італійка в Алжирі" Дж.Россіні), Парася ("Сорочинський ярмарок" Мусоргського), Берта («Пророк» Дж.Меєйрбера), Розаура («Хитра вдовичка» Е.Вольфа-Феррарі) та ін..
Відомий італійський режисер Франко Дзефіреллі серед "трьох великих Травіат" назвав імена Марії Каллас, Терези Стратас та Вікторії Лук'янець.
 
Концерт відбудеться за участю однієї з найяскравіших молодих піаністок Львова і України – Маріанни Гумецької. Артистка  є лауреатом та дипломантом багатьох міжнародних конкурсів, серед яких Юнацький конкурс ім. Чайковського та конкурс ім. Дягілєва в Москві,  «Віртуози 2000 року» в Санкт-Петербурзі, конкурс ім. Дваріонаса в Вільнюсі та Calgary Honens Competition в Канаді. Переможниця премії «Galaxie» (Канадська національна телерадіокомпанія), премії молодих артистів «Debut» в Монреалі та лауреат стипендії ім. Марусі Яворської  Оттавського Університету. Подорожувала з концертами по Європі та Північній Америці.
Виступала з такими оркестрами: Національний симфонічний оркестр України, Лондонські Солісти (Великобританія), Російський Національний оркестр,  Оркестр Королівської Консерваторії в Торонто (Канада), Фестивальний оркестр Центру Мистецтв Канади, Оркестр «Джемініані» (Італія), Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії.
Маріанна гастролювала в Німеччині, Фінляндії, Швейцарії, США, Хорватії, Канаді та багатьох країнах.
 
 
Вартість квитків: 40 – 120 грн.
 
Замовлення квитків: 272-10-42
Резервація он-лайн: http://www.kvytky.ua/ua/event/5687

www.philharmonia.lviv.ua

Previous year   Previous month Лютий 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Сьогодні: 2020-02-19
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System