RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Благодійний концерт "Звуки життя"

2010-06-13

Вітаю усіх не байдужих, усіх, хто вірить у мрію і готовий боротись до останнього за щастя не тільки своє, але й тих, хто його потребує. Сьогодні звертаюсь до Вас не тільки від імені Національного театру ім. М. Заньковецької, але й як людина, якій не байдуже до того, що відбувається довкола. Вірю, що мої слова залишать слід у Ваших серцях.

Нещодавно я познайомилася з двома прекрасними дітьми з дуже дорослим поглядом.Річ у тім, що дітки від народження нічого не чують, у їхньому світі не має звичних звуків і все довкола вони сприймають через зір, через дотик тощо. Дивлячись на них, я подумала, що це велике чудо чути… Чути, як вранці пролітають по трасі машини, як дріботить дощ, як хтось в маршрутці дуже голосно розмовляє по телефону, чути подругу, яка постійно бубонить про щось. А музика… як прекрасно слухати пісню, її історію, насолоджуватись почуттями, що пробуджуються від звуків.

Тому сьогодні Ми звертаємося до вашого чуття. Почуйте нас і допоможіть Софійці та Юрчикові Вознякам назбирати гроші на складну операцію по відновленню слуху. Кожний Ваш внесок – це крок до музики, до дощу, до шелесту листя, до слова.

Запрошуємо усіх не байдужих 13 червня о 18:00 на благодійний концерт «Звуки життя» за участю Остапа, «Пікардійської Терції», Олесі Киричук, Лілії Ваврин, балету «Фієста» та Оркесту національного театру ім. М. Заньковецької.

Покажемо, що означає «ЧУТИ».

Олеся Галканова

Керівник  бюро (прес-служба, сайт)
НАУД  театр ім. М. Заньковетської

Previous year   Previous month Лютий 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Сьогодні: 2020-02-19
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System