RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Театральний фестиваль в Сібіу

2010-05-19

Якщо ви ще не були в Румунії, є нагода потрапити на щорічний фестиваль театрального мистецтва, третій за масштабами в Європі і значущістю в світі.

З 28 травня по 6 червня 2010 року в місті Сібіу проходитиме XVII Міжнародний театральний фестиваль. 

Цього року на гостей свята чекатиме 350 мистецьких подій, в яких візьмуть участь представники 70-ти країн світу. В програмі фестивалю: вистави, вуличні акції, виставки, презентації книг, конференції, концерти. 

На XVII едиції фестивалю покажуть  вистави режисерів зі світовими іменами першого ряду, що робить подію ще винятковішою. Один із них – це відомий італійський режисер Еудженіо Барба з театром Odin Teatret (Данія), які презентуватимуть 2 вистави “Inside the Skeleton of the Whale” and “Ode to Progress”. Це також Шауспільхаус Цюріх (Швейцарія) з театром Teatro Garibaldi di Palermo (Італія) і Bart Production s.à.r.l. у постановці одного з найвидатніших режисерів сучасного театру Пітера Брука.

Протягом незабутніх 10 днів, історичний центр міста буде наповнений вуличними виставами, інсталяціями, де можна буде насолодитись не лише вправною акробатикою, карнавалами, а й малюнками на повітрі з вогню та води. Cie Transe Express (Франція) з трьома виставами „Les Tambours en Feu”, „Mobile Homme” і „Mobilissimo”; перформенс гіганських ляльок від іспанського театру Carros de Foc, і виступи з піротехнікою від французів Salamandre.

Вперше на фестиваль запрошена румунська творча група Xtreme – суміш  акробатики  і танцю. Їх постановки – виклик гравітації та уяви про можливості людського тіла.  Трупа підготовлена Дорелом Мойшем, золотим призером європейських і світових чемпіопатів з аеробіки, а також хореографом Деброю Браун з Cirque du Soleil.

Приємним подарунком для фанів музики будуть живі концерти відомих румунських і молдавських груп: Holograf, Cargo, Zdob şi Zdub, Direcţia 5 і Vama.

Детальне ознайомлення з програмою і замовлення квитків на сайті Міжнародного театрального фестивалю в Сібіу

Фотогалерея з попереднього фестивалю - http://lvivstory.com/photogallery/?photogalleryid=16

Previous year   Previous month Лютий 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
Сьогодні: 2020-02-19
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System