RSS новин та анонсів на LvivStory.com
SCANDINAVIA!

2010-03-04

4 березня о 19:00 в Палаці мистецтв відбудеться показ короткометражних фільмів SCANDINAVIA! - гарячі фільми з холодних країн. Протягом кіновечора, який представить формація WIZ-ART, глядачі подивляться найновіші фільми режисерів зі Швеції, Фінляндії та Норвегії.

Повна програма вечора тут - http://wiz-art.com.ua/scandinavia

Скандинавська культура і кінематограф, як виразник менталітету народу, варіює на межі реального і сюрреального, режисери, чиї фільми відвідувачі кінопоказу побачать 4 березня, бавляться в еротику, сміються з фобій, іронізують над людським страхом.

Фільми показу SCANDINAVIA розповідають про сімейне тепло і затишок, божевілля і пристрасть, про божевільну пристрасть здатну вбити, про безкрайню людську фантазію і страх вийти за межі правил, вони торкаються актуальних екзистенційних питань і ставлять багато запитань, залишаючи місце для варіацій.

Гарячими ми назвали фільми тому, що вони змусять розтанути навіть крижане серце. Маленька дівчинка, яка намагається врятувати свою бабусю з дому престарілих і робить здавалось би неможливе у фільмі "Бабуся" Еспена Хоббесланда. Коханці, які зустрічаються після багатьох років на лайнері з Голандії у Швецію, кожен з них мав своє життя, свої проблеми і, хоч все змінилось, їхні почуття, здається оживають з новою силою (фільм "Відправлення-прибуття" Санни Ленкен). Ведмідь, який живе в готелі у Гельсінкі і весь свій вільний час проводить спостерігаючи за мешканцями столиці Фінляндії ("Торні" Нене Тсубоі та Туомаса Тоівонена).  Ці та інші персонажі, спосіб їх розкриття, особливості режисерського "висловлення" не можуть не зачаровувати! Вечір обіцяє стати незабутнім!

Палац мистецтв
вул. Коперніка, 17
довідки за тел. 0635615722
www.wiz-art.com.ua
 
SWEDEN PARTY !
 
4 березня у клубі "Шоколад" WIZ-ART представляє cуперсучасну електронну музику з найпрогресивнішої країни світу! SWEDEN POP, INDIE, DISCO-PUNK, NU RAVE, ELECTROCLASH!

Те, чого ніхто не очікував побачити і почути у Львові. SWEDEN PARTY! Відео- та PJ–шоу, шведське меню, VODKA ABSOLUT.

Цього вечора усі бажаючі послухають та подивляться на ікон сучасної шведської сцени, які підкорили десятки хіт-парадів та людських сердець у всьому світі: The Radio Dept., Lykke Li, Air France, JJ, Familjen, Miike Snow, Bondage Fairies, The Knife, Teddybears, The Tough Alliance, Gentle Touch, Kent та інші!

Цього ж дня  о 19:00 у Палаці мистецтв WIZ-ART проведе показ короткометражних фільмів під назвою SCANDINAVIA –  гарячі фільми з холодних країн – Швеції, Норвегії і Фінляндії.

Детальна програма показу тут http://wiz-art.com.ua/scandinavia

--- 

4 березня клуб Шоколад», вул. Петрушевича, 2
початок о 22.00
вхід – 30 грн. 
квитки за тел. 0635615722
резервація столиків за тел. 0676700867, 2255445

Previous year   Previous month Квітень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Сьогодні: 2020-04-01
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System