RSS новин та анонсів на LvivStory.com
"Просто неба"

2009-12-17

Книгарня "Є" та спільнота взаємодопомоги "Оселя" запрошують вас на презентацію восьмого номеру соціокультурного часопису "ПРОСТО НЕБА" за участі Юрія Андруховича , Тараса Прохаська, Ростислава Шпука і Мар’яни Сохи.
 
"Просто неба" – це незалежний вуличний журнал, який продають на вулицях Львова бездомні і тимчасово безробітні люди. Метою розповсюдження журналу є залучення до соціальної інтеграції людей, що стоять на узбіччі та перебувають у скрутних обставинах.

Девізом "Просто неба" є "Працювати, не жебракувати". Ми схиляємося до думки, якщо людина взялася продавати журнал, вона прагне насамперед перебудувати своє життя.

У новому номері "Просто неба" читачі знайдуть багато актуальних матеріалів про соціальні проблеми сучасності, друга половина журналу, як завжди, ознайомить з літературними новинками, кіно рецензіями, есе та віршами молодих авторів. Також у восьмому номера "Просто неба" опубліковано ексклюзивну фотосесію Юрія Андруховича для проекту "Без Ознак Мистецького Життя".

Автором світлин є івано-франківський фотомитець Ростислав Шпук.

Львівська міська громадська організація “Спільнота взаємодопомоги “Оселя” заснована в листопаді 2001 року. Це неурядова організація, місія якої надавати допомогу у віднайденні сенсу життя людям, що в наслідок різних причин опинилися на маргінесі суспільства (убогим, бездомним, неповносправним, узалежненим тощо) та пропагувати на Україні ідею солідарності та взаємодопомоги.
 
Модератор зустрічі – Григорій Семенчук.
 
Зустріч відбудеться 17 грудня
Початок о 16.00
 
Адреса книгарні "Є":
просп. Свободи, 7.
Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів.
Акредитація є обов’язковою.

Previous year   Previous month Квітень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Сьогодні: 2020-04-03
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System