RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Фотовиставка "Вигнання"

2009-10-22

Ева Сайовіч  словенський фотограф, яка вже  багато років живе та працює у Лондоні.  

В своїх  працях вона зосереджується на соціально-документальній тематиці, використовуючи фотомистецтво як засіб для дослідження питань людської  ідентичності з метою побороти упередження і негативні стереотипи, зокрема в стосунку до спільнот, які опинились на задвірках суспільства.   

Ева Сайовіч  працює через партнерство із суб’єктами її досліджень, відкриваючи особистості через зображення та слова. 

Вона пояснює, що: «Інтимність фотопортретів розкриває та передає людську гідність. Відображаючи індивідуальні риси, фотопортрети створюють глибинний людський зв’язок між глядачем і зображеною особистістю, яка ділиться з ним своїм приватним світом. Фотомистецтво дозволяє відкривати і поширювати нові бачення, а також, через зорове сприйняття, – нові способи мислення».  

Поряд із роботою  з маргіналізованими суспільними  групами, Ева Сайовіч значну увагу надає ширшим питанням ідентичності, зокрема тим, що виникають у зв’язку із змінами місця перебування чи проживання, міграції, змінами соціального середовища. Ці питання відображають її особистий досвід зростання у неіснуючій більше комуністичній Югославії, численних мандрів Європою та знаходження нової домівки у Великобританії. 

Ева Сайовіч  мала численні особисті виставки у  Великобританії та країнах Європейського  Союзу, її праці надруковані у  багатьох виданнях. 

У виставці фото- та відеоробіт «Вигнання», яка презентуватиметься глядачеві у Львові з з 22 жовтня до 21 листопада, будуть об’єднані найкращі роботи зі спільним настроєм з попереднього доробку мисткині – виставок: «Жінки у англійських в’язницях», «Ромени у Словенії», «Бездомні в Лондоні», «Ірландські мандрівники», «Англійські цигани» та «Відновлення». Спеціально для львівського глядача Ева підготує ряд робіт на теми «Українці у Великобританії» та «Національні меншини у Королівстві». 

джерело: Палац мистецтв

Previous year   Previous month Вересень 2019 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Сьогодні: 2019-09-17
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2019. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System