RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Ювілейний сезон Першого українського театру для дітей та юнацтва

2009-09-22

Цьогорічне  відкриття театрального сезону Першого  українського театру для дітей та юнацтва пройшло як ніколи гучно, що й не дивно, адже сезон таки ювілейний  – не кожного ж року виповнюється 90! І, власне, «пройшло» воно центральними вулицями Львова, б’ючи у барабани, свистячи у свистки, дудячи у дудки, горлаючи у горла – гасла і привітання самим собі (хто ж то найперше привітає, як не сам себе!) – у веселій компанії байкерів, коней, котів-собак, дітей-батьків, бабусь-дідусів, фоторепортерів-журналістів, і, напевно таки, з обов’язковим натовпом надихаючих Муз, словом, – «так добре собі ішли». І приєднувались до нас люди, які, можливо, ніколи й не чули про такий театр, а, може, й чули, та не бачили, а може й бачили, та не звертали уваги, а може й звертали, та захотіли звернути увагу знову, словом, – і побачили всі, що добре воно. 

    Отож, так-от почавши, не годиться збавляти обертів, тож ми і не збавляємо, а робимо все, щоб львів’яни могли пишатися, що у їхньому місті творить (і як творить!) перший у світі дитячо-юнацький театр. А тому поспішаємо викласти наші «творчі плани» на цей сезон – плани, зауважимо, грандіозні, і навіть, скажемо чесно, – «наполеонівські» плани!

    Найближчим  часом (у листопаді) вечірній репертуар театру поповниться ще однією назвою – культовою комедією «всіх часів і народів» «За двома зайцями» М. Старицького, яку ставить спеціально для цього запрошений тернопільський режисер Вячеслав Жила. На початок зими запланована інша прем’єра: режисер Роман Валько представить свою версію знакового твору англійської та світової літератури «Пригоди Олівера Твіста» Ч.Діккенса. І, нарешті, одна з найосновніших подій цього театрального сезону – це постановка, за яку в січні у нашому театрі візьметься не хто інший, як найвідоміший виходець із Першого українського театру для дітей та юнацтва легендарний Роман Віктюк. Як бачите, таки варто слідкувати за афішами.

    До  речі про афіші. Цього року ми плануємо цілковито оновити і осучаснити обличчя театру, розробивши нові логотипи та новий дизайн афіш. До того ж на них з’явиться адреса сайту театру (котрий зараз теж активно розробляється), оскільки повноцінному прогресивному сучасному театру без сайту – як без рук. Тому зустрічайте нас, незабаром, і в Інтернеті.

    Але найважливіші святкування очікують нас (і Вас) у березні, коли театр святкуватиме свій 90-ий День Народження. Саме на цей час заплановані основні урочистості, зокрема проведення театрального міні-фестивалю, склад учасників якого поки що не розголошується (скажу тільки, що спеціальний гість фестивалю – Сашко Лірник) та відкриття Камерної сцени театру.

    Словом, нас чекають грандіозні справи, а Вас – грандіозні враження. Тож яскравого і незабутнього нам всім сезону!

Previous year   Previous month Квітень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Сьогодні: 2020-04-03
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System