RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Презентація книги "Львівський Новий Світ"

2009-09-23

Книгарня «Є» та видавництво «Центр Європи»

Запрошують Вас на презентацію нової книги Ігоря Мельника  «Львівський Новий Світ» із авторської серії «Львівські вулиці і кам’яниці», яка відбудеться 23 вересня початок о 17.00

Книга Ігоря Мельника ««Львівські вулиці і кам’яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини», що вийшла друком у 2008 р., не змогла вмістити усього розмаїття урбаністичної матерії, зітканої десятками поколінь городян. Тож виникла необхідність перейти від загальної мапи Львова  до дещо детальніших описів його дільниць. В планах автора – створити кілька книжок, щоб розглянути історичні частини Львова. Перша з цих книг, присвячена дільниці Новий Світ та його околицям вже вийшла друком.
Текст та ілюстрації книги охоплюють майже всю територію сучасного Франківського району, а також кілька приміських громад, що лежать за межами міста. Закінчується мандрівка у Наварії.
Ігор Мельник – історик та журналіст, автор хронік у газеті «Поступ» та журналі «Річ», редактор журналу «Галицька брама», Читачі знають його також за нарисами про галицькі містечка у спецпроекті журналу «Ї» під назвою «Галичина – країна міст».

Отож книжка, яку пропонує Ігор Мельник, написана не тільки патріотом Львова, а й ерудованим пошуковцем. Це текст, наповнений  не лише цифрами й датами, але й – ледь помітною ниткою особистої присутності автора. Що й робить ці дослідницькі хроніки урбаністичними есеями.

Адреса книгарні «Є»:  просп. Свободи, 7
Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів.
Акредитація є обов’язковою.

Previous year   Previous month Квітень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Сьогодні: 2020-04-05
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System