RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Виставка "Твори радість"

2009-09-22

22 вересня о 17.00 в арт-салоні "Сливка" (вул. Театрильна, 24) відбудеться відкриття виставки за мотивами творчості М.Приймаченко "Твори радість"

         «Роблю сонячні квіти тому, що людей люблю, творю на радість, на щастя людям, щоб всі народи один одного любили, щоб жили вони, як квіти по всій землі...» – так говорила про себе Марія Приймаченко. 

ЇЇ творчість явище самобутнє та особливе, як мистецтво майстрів, що присвятили своє життя мистецтву, яке не можна осягнути розумом. Народжена звичайними людьми, вона поєднала у собі образи і почуття багатьох поколінь. Завдяки своєму мальовничому внутрішньому світу дала їм найповніше художнє вираження. І завдяки цьому поєднанню на полотнах постали фантастичні ірреальні звірі, сплетені з почутів і кольору квіти, звичайні і водночас зворушливі сценки повсякденного життя, краса і простота природи.  Головним фактором, що визначає неповторність мистецтва Приймаченко, є її особливе, інше сприйняття світу, завдяки якому і зуміла вона вловити й передати всю яскравість почуттів і казкову красу людської душі.

     Все більше і більше людей  намагається осмислити та осягнути цей нереальний світ любові, мудрості, фантазії, мрії, що постає феєричним, загадковим та кольоровим каскадом. Ця виставка є маленьким намаганням  художників долучитися власними творіннями до іншого, казкового світу, який свого часу створила Марія з Болотні і тим самим увійти туди разом з глядачем і стати хоча б на мить трошки «іншими». 

     Свої  творіння представлять:

 • Надія Капінос
 • Ліля Лупул
 • Наталя Проданчук
 • Інна Івасюк
 • Алла Романів
 • Оля Дячук
 • Юля Фадеєва
 • Наталя Мигаль
 • Наталя Білик
 • Олена Левдер
 • Тарас “Кеб”Романюк
 • Василь Бабій
 • Наталя Гайдаш
 • Олексій Галушка 

Організатори: Арт-салон "Сливка"

Куратор: Тарас "Кеб"  Романюк 


Художники про  творчість і життя М.Приймаченко: 

«Для мене Марія Приймаченко – це дивний і щирий світ образотворення, пронизаний теплотою барв, любові і виняткової людяності» Лілія Лупул 

«Неповторні позитивні звірі, що насиляють химерний фантазійни світ Марії Приймаченко, занурюють нас у спогади дитинства»  Оля Дячук: 

«Вона була сама собою» Олена  Левдер  

«Розум  Марії Приймаченко щиро дарує від серця: дітям – зіроньки, а всім добрим людям паляниці, квіти, сонце та весну!!!» Наталя Білик   
 
 «Творчість Марії Приймаченко на мої відчуття – це її прояв Любові. Відобразити світлі та темні сторони людської душі, радість та біль у таких образах може тільки любляча людина в самому високому та широкому розумінні цього слова» Алла Романів 
 
«Роботи Марii Приймаченко - це щось неймовiрно правдиве та чисте Вони надихають на творчiсть, спонукають до роздумiв, дивують глибиною сприйняття та безмежнiстю фантазii» Юля Фадеева 

«ЇЇ творіння є яскравим ірреальним, казковим світом, який проходить крізь тебе, розмальовує  твою душу, роблячи тебе трошки Інишим» 

 

Автор: Тарас «Кеб»Романюк
Previous year   Previous month Березень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Сьогодні: 2020-03-29
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System