RSS новин та анонсів на LvivStory.com
З "бункером" покінчено?

2009-07-29

Готель на розі вулиць Вірменська та Краківська не буде будуватися за проектом Губерта Германа, який був представлений раніше. Про це ініціативі "Збережи старий Львів" повідомив президент компанії "Будінвест" Віктор Коць. Причиною відмови інвестора від проекту австрійського архітектора був широкий протест львівської громадськості. "Концепцію Губерта Германа відхилено, берем за основу концепцію Політехніки. З "бункером" покінчено", сказав пан Коць.

Президент "Будінвесту" додав, що проект усе-таки буде спільним, і австрійська сторона буде залучена до проектування. Губерт Герман наполягає на внесенні в майбутній проект багатьох своїх візій, які, в тому числі, стосуються фасаду. Однак Віктор коць підкреслив, що надає перевагу концепції "Політехніки", яка передбачає якнайвірніше відтворення фасадів автентичних будинків. Її візьмуть за основу. Саме цей варіант львівська громада раніше назвала єдино можливим варіантом забудови на розі Вірменської та Краківська.

Микола Бевз, Юрій Дубик та Губерт Герман зараз працюють над спільним баченням майбутнього проекту. Віктор Коць сказав, що роботу над проектом та робочі матеріали планується представляти в Інтернеті в "реальному часі", де буде можливість обговорення. Скоріш за все, цією сторінкою буде "http://hotel.budinvest.lviv.ua/", на якій, за словами інвестора, "доживає" свої останні дні зображення "бункера" Губерта Германа.

На запитання "ЗСЛ", чи планує працювати інвестор у напрямку усунення інших порушень, які мали місце під час підготовки до проектування та будівництва готелю, Віктор Коць сказав:  "Ми хочемо це зробити так, щоб ніяких зауважень не було."

Реставратор Юрій Дубик підтвердив, що ведеться спільна робота над концепцією готелю. Формат співпраці та вплив австрійської архітектурної "думки" підлягає ще вирішенню. Однак про те, що "бункера" не буде, за словами пана Дубика, говорять вже усі, і навіть сам Губерт Герман.

"Збережи старий Львів"
Постійна адреса новини: http://zsl.yp.lviv.ua/?p=125

Previous year   Previous month Березень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Сьогодні: 2020-03-31
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System