RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Виставка-продаж живопису з Грузії

2009-07-30

30 липня о 18.00 в відділенні ПроКредит Банку у Львові за адресою пл. Міцкевича, 5 відбудеться урочисте відкриття виставки-продажу робіт художників з Грузії. Протягом двох тижнів, всі, хто бажають, зможуть оглянути і придбати роботи майстрів прославленої грузинської школи живопису – Ельдара Кавшбая, Гіа Гоглідзе, Кетеван Шаламберідзе, Муртаза Швелідзе та Ніно Перадзе.

На виставці будуть представлені роботи художників-учасників соціального проекту "ProART", направленого на підтримку місцевих художників і популяризацію мистецтва, що проводиться ПроКредит Банком в Грузії. За два роки ПроКредит Банк в Грузії провів близько 40 виставок грузинських майстрів.  

Нагадаємо, що в Україні також проводиться подібний проект ПроКредит Арт. У квітні 2007 року ПроКредит Банк відкрив першу художню виставку в одному зі своїх відділень. Особливо цікавий цей проект людям, котрі живуть і працюють поруч. Завітавши у відділення банку, вони можуть ознайомитися з новим ім'ям із чарівного світу мистецтва. Проект вже став популярним серед наших співробітників і клієнтів, в яких  є можливість зазирнути в галерею улюбленого художника, на нашому корпоративному сайті: http://www.procreditbank.com.ua/painters.  

На сьогоднішній день, окрім відділення у Львові, постійно оновлюються експозиції в Києві, Ялті, Ужгороді,  Запоріжжі, Донецьку, Білій Церкві, Горлівці, Краматорську та Маріуполі. 
 

*    *    *

ПроКредит Банк входить в  мережу банків, які  успішно діють  у 22 країнах світу. Стабільність банку  підтверджується  складом акціонерів, якими є всесвітньо відомі, орієнтовані на розвиток міжнародні фінансові організації - ПроКредит Холдинг (Франкфурт-на-Майні), Європейський банк реконструкції та розвитку (Лондон).

Надійність  ПроКредит Банку  забезпечена якісними та сучасними технологіями надання  банківських послуг та відповідальним підходом до кредитування. ПроКредит Банк отримав максимально можливі в Україні рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings  (Лондон). ПроКредит Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

ПроКредит Банк  надає повний спектр банківських  послуг. 
 
Стосовно усіх питань прохання звертатися до старшого спеціаліста зі зв'язків з громадськістю Ользі Калиновськой.  O.Kalynovska@procreditbank.com.ua, тел. (044) 590-1041

Previous year   Previous month Квітень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Сьогодні: 2020-04-01
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System