RSS новин та анонсів на LvivStory.com
ІТ-фестиваль DE:CODED^09

2009-05-29

З 29 по 31 травня 2009 року в місті Львові пройде четвертий Всеукраїнський ІТ-фестиваль DE:CODED^09. Організаторами фестивалю є студенти Національного університету "Львівська політехніка", представники не прибуткової і не політичної міжнародної організації BEST (Board of European Students of Technology – рада студентів технічних вузів Європи).

DE:CODED – це грандіозний 72-ох годинний Фестиваль комп'ютерного мистецтва і інформаційних технологій. На фестивалі Вас чекають сплески емоцій, адреналін, незабутні враження, нові знання і досвід, цікаві особистості і багато іншого. Це створює ідеальну атмосферу для спілкування і зародження нових ідей і проектів.

Головна ідея та цілі фестивалю

Створити платформу для спілкування програмістів, дизайнерів, творців комп'ютерної музики і відео, фахівців комп'ютерної інженерії, де вони зможуть обмінюватися досвідом, думками, ідеями, презентувати свої проекти, роботи, брати участь у семінарах, майстер-класах і online-конференціях, конкурсах, ігрових баталіях, а також в захоплюючій денній і нічній розважальній програмі. У перебігу фестивалю проводитиметься конкурсна програма із змаганнями професійного і розважального характеру.
Професійна конкурсна програма включає змагання з програмування, комп'ютерної графіки, фото-, відео-обробки і багато що іншого. Фестиваль дає прекрасну можливість визначити найкращих в ІТ-сфері.

Розважальна програма нікого не залишить байдужим. Вона включає веселі, захоплюючі конкурси, музичний супровід львівськими DJ-мі, трансляції подій з головного залу і безліч інших розваг, які принесуть безмежну кількість позитивних емоцій і вражень.

Унікальність DE:CODED^09

Цього року на відвідувачів і учасників чекає незабутня Шоу-програма. Впродовж трьох діб надається унікальна можливість довідатись і побачити що таке DEMO-СЦЕНА, битва роботів, моддінг і тюнинг комп'ютерів і безліч захоплюючих сюрпризів.
На фестивалі проводитимуться унікальні і цікаві виставки : креш-тест комп'ютерів, мікроконтроллери, кібер-кімната і виставка роботів.

На DE:CODED^09 запрошуються студенти інших міст України і студенти Європейських Вузів, де представлена організація BEST.

Цього року фестиваль проходить за сприяння Львівської міської ради та Колегії та профкому студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка». Партнерами фестивалю є ВД «СофтПресс», ВД «ІТС», ВД «Ad-World», Журнал «СТЕНА», Журнал «ПиКад», Журнал «Шпиль», ВД «МедиаСолюшнс».

Детальніше - www.decoded.org.ua

Львівський BarCamp - це другий баркемп на теренах України. 

А як вам ідея, щоб взяти участь у BarCamp?  
Розповісти про свої ідеї, висловити свої думки, познайомитись з новими людьми, бути побаченим завдяки on-line трансляції?  
Подобається? Але це ще не все!  
Якщо у тебе, на жаль, немає можливості приїхати на таку чудову подію, але ти хочеш бути почутим, ми можемо забезпечити твою "присутність" online!  
Як саме?  
Пиши мені та реєструйся:

tumanova.anastasia @ gmail.com;

8 063 341 89 15  
Весь світ вже відчув перевагу спілкування у форматі BarCamp! Відчуй і ти! 
Find new сonnections!  
 
Що таке баркемп?  

Баркемп - це відкрита «неКонференція», яка організується і проводиться зусиллями учасників. Контент події - доповіді, семінари, майстер-класи і т.д. - також забезпечують самі учасники.  
Баркемп - платформа для спілкування однодумців, для обміну ідеями та інформацією, для знайомства і налагодження контактів.  
Наповнення платформи змістом - справа учасників. І користь, яку отримує від події кожен учасник, залежить, насамперед, від активності та настрою самого учасника. Баркемп - це перенесення принципів Web 2.0 та User Generated Content в офлайн.  
Відвідування баркемпу вільне і відкрите для всіх охочих, але проводиться попередня реєстрація, оскільки кількість учасників обмежується наявними приміщеннями.  
 
Принципи баркемпа:  
• Безперервно знайомтесь і обмінюйтесь контактами, будьте проактивним. Не втрачайте можливості обговорити проекти та концепції з новими чи старими знайомими в «зоні спілкування».  
• Покращуйте подію постійно; вирішуйте проблеми, якщо вони виникають. Баркемп - це конференція, яку організовують учасники. Від вас залежить, якою вона буде!  
• Допомагайте виступаючим розвивати їхні ідеї, пропонуйте альтернативи, підказуйте аналогії. Інтенсивно обмінюйтесь ідеями та фактами.  
• Пишіть блоги, записуйте відео, фотографуйте і викладайте в інтернет.  
• Задоволеність заходом залежить від вашого власного настрою. Приходьте з позитивними емоціями і діліться ними з оточуючими.  
 
«Баркемп - це навіть не подія, а середовище, де не можна прийти і відсидітися на останньому ряду, як на будь-який інший конференції: баркемп - це обмін ідеями та настроями. І будь-який такий захід вдасться рівно настільки, наскільки успішним його зроблять учасники »  
 
Приклади тем на BarCamp 2009: 
 
1. Еволюція спілкування  
2. Феномен мікроблогов  
3. Створення API для веб-програм  
4. Демосцена ...

Previous year   Previous month Березень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Сьогодні: 2020-03-31
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System