Львівська філармонія

Львівська філармонія
Адреса: м. Львів, вул. Чайковського, 7
Телефон: +38 (032) 274-10-86
Факс: +38 (032) 274-10-22
Ел. адреса: philharmonia.press@yahoo.com
Веб сторінка: www.philharmonia.lviv.ua
Опис:

Львівська філармонія розташоваа в чудовому сецесійному будинку, який було збудовано в 1907 р. для Музичного товариства Галичини. Унікальне приміщення із чудовою акустикою та усіма необхідними пристосуваннями.  Невипадково з грецької “філармонія” перекладається як любов до гармонії.

Історія оркестрів у Львові налічує понад два століття і пов’язана із такими іменами, як Юзеф Ельснер, Йоганн Медеріч Галлюс, Франц Ксавер Моцарт, Кароль Ліпінський, Йозеф Башни, Кароль Мікулі, Мечислав та Адам Солтиси, Людвік Селянський, Генрик Ярецький, Генрик Мельцер-Щавінський. На початку ХХ ст.. оркестром диригували під час гастролей у Львові Густав Малер, Ріхард Штраус, Руджеро Леонкавалло.

Регулярно оркестр почав функціонувати як філармонічний із 1933 р. Окрім Адама Солтиса, в той час ним диригували Якоб Мунда, Єжи Колачковський, Стефан Слєдзінський. А також , як запршені – Казімєж Вількомірський, Тадеуш Мазуркевич, Герман Шерхне, Ігнат Ноймарк, Яша Горенштайн, Гжегож Фітельберг. В грудні 1939 року нова радянська влада своєю постановою “утворила” у Львові при Обласному радіокомітеті симфонічний оркестр (диригенти: Ісак Паїн та Микола Колесса), а після війни поновила його роботу. В 2006 році Симфонічному оркестру Львівської Філармонії присвоєне звання академічного.

Завданням нового сезону для Філармонії є збагатити наше музичне життя, привернути велику увагу до культури Львова – міста, що неодноразово доводило свій статус культурної столиці Українию Ми хочемо запропонувати цілком новий погляд на проведення концертів ( академічних і не тільки…). Запрошуючи видатних музикантів, не лише проводимо черговий концерт, ми прагнемо побачити в нас якнайбільше публіки різного віку, статусу, професій, національностей, розширити коло партнерів, спонсорів, меценатів, охопити різні грані музичного мистецтва.

Основою діяльності є проведення концертів симфонічної, камерної, джазової, популярної музики; організація музичних фестивалів, літературно-мистецьких акцій, зустрічей та виставок.

за матеріалами: http://www.philharmonia.lviv.ua

Previous year   Previous month Листопад 2019 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Сьогодні: 2019-11-18
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2019. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System