RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Проект "Мінімум-Максимум"

8 червня о 17.00 у галереї "Дзиґа" (Львів, вул. Вірменська, 35) відбудеться відкриття арт-проекту "Мінімум-Максимум" молодих, проте вже відомих митців-провокаторів Івана Небесника, Олега Сусленка та Руслана Тремби.
 
Проект триватиме до 22 червня.

Довідка:
 
Сьогодні, з відстані часу, нескладно оцінити ситуацію занепаду, де в наслідок постмодерністського позбавлення стержня панує нав’язливий нігілізм, що доводить візуальну культуру до стану смітника і позбавляє її оригінальних рис. Не дивно, що такий підхід витісняє шляхи мистецтва у чужі йому русла. Мінімум-Максимум – це відмова від ґламурного ексгібіціонізму, заради повернення художньої вартості твору.
 
Іван Небесник у живописному циклі «Властивості речовини» пропонує розглянути абстрактну картину, як метод вивчення реальності. Горизонталі котрі тримають одноманітний ритм – виказують властивості рідини, чи апелюють до полоси панорамного пейзажу, ставлять акцент на співвідношенні глобального та локального при творенні смислового ряду картини.
 
Олег Сусленко – використовує засоби інсталяції для критики соціуму, де, за його словами, брудна пляма на стіні (у сільському клубі чи десь у іншому місці) в інтерпретації простаків перетворюється у нерукотворний святий образ на «місці з’яви» і заставляє переживати містичний катарсис. Автор додає, що таким чином, проявляється несвідома потреба людини у абстрактному символі.
 
Руслан Тремба пропонує розглянути базові скульптурні прийоми, як безпечний вихід із потреби у сексуальному вивільненні. Композиція «Громадська мастурбація» отримує забарвлення псевдо-функційності, тут скульптура стає засобом для очищення внутрішніх конфліктів, хоча б у межах виставкового простору і в якості жарту. 

www.dzyga.com.ua

Previous year   Previous month Листопад 2019 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Сьогодні: 2019-11-22
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2019. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System