RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Мистецтво у сфері нових медіа

Зустріч з директором британської мистецької агенції FORMA Девідом Меткалфом

Британська Рада в Україні, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, запрошують усіх бажаючих на зустріч з Девідом Меткалфом, директором мистецької продюсерської агенції FORMA (Лондон), яка відбудеться: 

13 травня 2010 о 17.00 у приміщенні Центру міської історії (вул. Богомольця, 6).

Під час зустрічі Девід розповість про діяльність агенції FORMA, продемонструє уривки робіт, створених та підтриманих за участі агенції та спілкуватиметься з аудиторією.

FORMA - одна з провідних європейських продюсерських агенцій, що працює з британськими та міжнародними митцями та сприяє створенню та промоції мистецьких проектів у сфері нових медіа. Агенцію засновано 2002 року в Ньюкаслі.

FORMA здобула широке визнання за якість, сучасність та міждисциплінарність  проектів, що створюються у співпраці з науковцями, дослідниками та програмістами. Різноманітні виставкові проекти, концерти, перформанси, демонстрації фільмів, публічні мистецькі проекти FORMA  розраховані на широку міжнародну аудиторію.

Партнерами FORMA є  такі відомі інституції як Lincoln Center, New York; Barbican and Tate Modern, London; Melbourne Festival; RomaEuropa Festival; Museum of Contemporary Art, Tokyo; Transmediale Festival, Berlin; Sonar Festival and Grec Festival, Barcelona.

FORMA співпрацює зі всесвітньо відомими сучасними митцями, зокрема, Джиною Чарнецькою (Gina Czarnecki), відомою своїми мультимедійними, міждисциплінарними проектами, створеними за участі біотехнологів, програмістів,  танцюристів; Ріоджі Ікеда (Ryoji Ikeda), електронним композитором та візуальним митцем; Лінетт Волворф (Lynette Wallworth), автором відеоінсталяцій, фотографій та короткометражних фільмів; Майком Стаббзом (Mike Stubbs), визнаним британським митцем та куратором тощо.

Кількість місць є обмеженою, тому просимо не пропустити такої нагоди.
Можна реєструватись електронною поштою : 
b.shumylovych@lvivcenter.org або за телефоном: 067-4161962 

Детальна інформація про діяльність FORMA: http://www.forma.org.uk.

Previous year   Previous month Серпень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Сьогодні: 2020-08-10
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System