RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Виставка графіки "АТТестация снов"

2-14  жовтня Музей Ідей представляє виставку графіки "АТТестация снов", створену одеським художником, представником «Паризької школи українського живопису» Костянтином Скопцовим. Поштовхом до цієї серії графіки дали розповіді про Трапезну, в якій він ніколи не був.   
 

Костянтин Скопцов:     

Одесит Костянтин Скопцов свого часу,  декого налякав  виконанням лозунгу «ученье-свет». Пролетар без формальної освіти настільки глибоко вирішив вивчати  філософію та містичні вчення, настільки нестандартно передавав знання на своїх картинах, що його виставки почали різко зупиняти. В прямому розумінні : сьогодні – відкриття виставки яскравого робітника-одесита, а назавтра, після візиту особи «в цивільному», що впізнала в роботах біблейські мотиви, Скопцов вивозить залишки картин .   

Тоді  це називалось іконоборством. Воно було затхлим, домашнім та недалеким –  справжнім радянським. Це коли святковий стіл на Великдень ставав закускою на Перше травня. Виставки , хоч без надмірної злості, закривали. А друзі допомагали відкривати нові. Зупинити злет не вдалося – виставки продовжували відкриватись в Одесі,  Москві, Парижі та США.    

Сьогодні колишній слюсар-випробовувач, що провалив іспити в усі художні учбові заклади, має честь бути дійсним членом російсько-італійської академії «Ферроні» за ілюстрації книги Данте. Картини колишнього тренера з карате та бодібілдінгу прикрашають колекції чільних європейських філософських товариств, що вивчають символіку.  

Більше про художника: http://skoptsov.blogspot.com/

джерело: www.idem.org.ua

Previous year   Previous month Липень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Сьогодні: 2020-07-12
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System