RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Презентація книги "Львівський Новий Світ"

Книгарня «Є» та видавництво «Центр Європи»

Запрошують Вас на презентацію нової книги Ігоря Мельника  «Львівський Новий Світ» із авторської серії «Львівські вулиці і кам’яниці», яка відбудеться 23 вересня початок о 17.00

Книга Ігоря Мельника ««Львівські вулиці і кам’яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини», що вийшла друком у 2008 р., не змогла вмістити усього розмаїття урбаністичної матерії, зітканої десятками поколінь городян. Тож виникла необхідність перейти від загальної мапи Львова  до дещо детальніших описів його дільниць. В планах автора – створити кілька книжок, щоб розглянути історичні частини Львова. Перша з цих книг, присвячена дільниці Новий Світ та його околицям вже вийшла друком.
Текст та ілюстрації книги охоплюють майже всю територію сучасного Франківського району, а також кілька приміських громад, що лежать за межами міста. Закінчується мандрівка у Наварії.
Ігор Мельник – історик та журналіст, автор хронік у газеті «Поступ» та журналі «Річ», редактор журналу «Галицька брама», Читачі знають його також за нарисами про галицькі містечка у спецпроекті журналу «Ї» під назвою «Галичина – країна міст».

Отож книжка, яку пропонує Ігор Мельник, написана не тільки патріотом Львова, а й ерудованим пошуковцем. Це текст, наповнений  не лише цифрами й датами, але й – ледь помітною ниткою особистої присутності автора. Що й робить ці дослідницькі хроніки урбаністичними есеями.

Адреса книгарні «Є»:  просп. Свободи, 7
Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів.
Акредитація є обов’язковою.

Previous year   Previous month Липень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Сьогодні: 2020-07-11
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System