RSS новин та анонсів на LvivStory.com
"ДЕНЬ БЕЗ АВТО"

Як  показують офіційні статистичні  дані, основна маса речовин, що забруднюють повітря у місті, здійснюється автотранспортом. Завтра, 22 вересня в усьому світі традиційно відзначають День без авто. Управління екології та благоустрою міської ради закликає львів’ян у цей день відмовитись від поїздок автомобілем. Натомість скористатись велосипедом, піти пішки або ж скористатись громадським транспортом.

Працівники  хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» здійснюють систематичний  контроль загазованості перехресть та вулиць Львова викидами від автотранспорту. Із придбанням у цьому році пересувної хімічної лабораторії працівники КП отримали можливість робити експрес-аналізи безпосередньо на вулицях та перехрестях міста і визначати у повітрі вміст кількох забруднюючих речовин, а не лише оксиду вуглецю, як це було раніше. Відтак, повітря у Львові перевіряють на вміст оксиду вуглецю, оксиду азоту, діоксиду азоту, а також сірчистого ангідриду.

За  даними останніх результатів у місті виявлені перевищення гранично допустимої норми вмісту оксиду вуглецю, тобто чадного газу та діоксиду азоту. Перехрестями із найбільшим перевищенням оксиду вуглецю є: вул. Городоцька – вул. Наливайка (у 3,4 рази), вул. Чорновола – вул. Під Дубом (у 2,9 рази), вул. Городоцька – вул. Шевченка (у 2,4 рази), вул. Чорновола – вул. Городоцька, а також вул. І. Франка – пл. Соборна – вул. Винниченка (у 2,1 рази). Найбільші перевищеннями діоксиду азоту виявлені на таких перехрестях: пр. Чорновола – вул. Городоцька та вул. Личаківська – вул. Тракт Глинянський (у 5,2 рази), пр. Свободи – вул. П. Беринди (у 2,7 рази). Перевищень оксиду, азоту та сірчистого ангідриду виявлено не було.

Для порівняння, чотири роки тому перевищення  оксиду вуглецю на тих же вулицях  становили у 2 рази, у 1,8 рази, у 1,4 рази, у 2,2 рази та у 2,4 рази, відповідно. Проблемними питаннями, які впливають на ситуацію є: перевантаження міста автотранспортом, застарілий парк автомобілів, недостатнє використання електротранспорту, використання неякісного пального тощо.

Довідка

22 вересня в усьому світі традиційно відзначають ДЕНЬ БЕЗ АВТО. Вперше ДЕНЬ БЕЗ АВТО відзначали 1998 р. в Парижі і з того часу до нього долучилися десятки країн і тисячі міст. Присвячені цій даті акції відбуваються протягом цілого тижня напередодні свята.

джерело: Прес-служба ЛМР

Previous year   Previous month Липень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Сьогодні: 2020-07-12
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System