RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Ретроспективна виставка Бориса Буряка

14 серпня 2009 року о 16:00 у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20) відбудеться урочисте відкриття ретроспективної виставки, заслуженого художника України, дійсного члена академічного сенату Римської міжнародної академії сучасного мистецтва – Бориса Буряка.

Борис Буряк – знакова  харизматична постать у мистецтві Львова. Його творчість безпосередньо вплинула на розвиток та формування Львівського  мистецького середовища за останнє 20-річча.

Яскравий та самобутній талант цього художника глибоко проявився як в малярстві, так і в подвижницькій громадсько-педагогічній діяльності, створивши новітню школу Львівського живопису, чим забезпечив спадкоємність  прийдешнім поколінням.              

Безмежно закоханий в неповторну архітектуру Львова та природу рідного краю митець створив цілі цикли прекрасних творів. Його композиції на тему Героїчного романтизму  історії нашого народу надихнули багатьох до творчого наслідування.

Надзвичайно складний технічний  процес глибоко структурованої  поверхні полотна викликає повагу  та захоплення, спонукає до філософсько-аналітичного  сприйняття. Художник вважає, що завдання живописця полягає «не у малюванні кольорових плям, а у мисленні ними». Автор трактує колір “не як чисту барву”, а як “складну субстанцію”. Його авторитет, як художника колориста, безумовний і оцінений не лише в Україні, а й в Європі.

У залах Національного музею у Львові буде представлено понад 50 творів митця різних жанрів: портрет, пейзаж, натюрморт, асоціативні образи.

джерело: Національний музей

Previous year   Previous month Липень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Сьогодні: 2020-07-12
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System