RSS новин та анонсів на LvivStory.com
Виставки живопису Володимира Немири

6 серпня 2009 року о 15.00 в приміщенні  Львівської картинної галереї  (вул. Стефаника, 3) відбудеться відкриття  персональної виставки живопису художника Володимира Немири, до 60-річчя художника та водночас 40-річчя його творчої діяльності.

Володимир Немира народився 15 листопада 1949 року у Львові. Фахову освіту здобув у Львівській академії мистецтв.

Його  роботи багато разів презентували на виставках, фестивалях та симпозіумах  у різних країнах світу: США, Канаді, Польщі, Росії. Вони стали цінною окрасою багатьох колекцій.

Проживши  майже 15 років у США, минулого року митець повернувся на Батьківщину. Пан  Володимир зізнається, що ніколи не ставив собі за мету залишитися за кордоном і жити далеко від землі батьків. Він щасливий бути і творити тут.

Перебуваючи за кордоном, п. Володимир мав нагоду багато подорожувати світом, малювати, творити, передавати свої враження через призму власного світогляду і світосприйняття.

У червні цього року Посольство України в США, що у Вашингтоні, спільно з Міжнародною асоціацією громадян України організувало виставку живопису робіт Володимира Немири. Після визнання за кордоном і резонансної події у Посольстві, персональної виставки в Торонто, Канада (лютий 2008р.), та персональної виставки в залах Національної Спілки Художників, Київ (грудень 2008р.), художник готується до персональної виставки у Львові.

У рідному місті увазі відвідувачів буде представлено роботи, які художник виконав протягом останніх шести  років. В них відображено спогади  про США, у кожній його роботі є враження від Америки, але й не оминув митець увагою мальовничі куточки рідної України, зокрема Львова. Художник зізнається, що коли він жив в Америці, то там, в основному, малював Україну і Львів. Повернувшись, на полотно вирвалися враження від Америки.

Його  картини, здебільшого, містично-символічного напрямку. Вони дають глядачеві можливість щоразу додумувати собі подію, бути присутнім  у зображеному світі і таким  чином стати співтворцем в  цих роботах, знаходити для себе різні куточки, які близькі серцю, елементи, які будять уяву.

Окремим творчим доробком є портрети видатних українських діячів та історичних осіб, таких як: Володимир Івасюк, Пилип  Орлик, Алла Горська, Маруся Червійовська, Патріарх Володимир Романюк, Верховний  Архієпископ Гудзар, Василь Симоненко та інші.

Тож 6 серпня українські поціновувачі мистецтва матимуть змогу побачити у Львівській картинній галереї творчий доробок знаного у світі митця – Володимира Немири.

Виставка  триватиме до вересня. 

Контактний  телефон: 8-093-673-19-53 (п. Катерина).

Previous year   Previous month Липень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Сьогодні: 2020-07-12
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System