RSS новин та анонсів на LvivStory.com
"Вечір Королівського джазу"

З нагоди відзначення Національного Дня Королівства Бельгія
Вперше у місті Львові!
 
18 липня 2009 року о 19.00 в приміщенні театру ім. М.Заньковецької відбудеться "Вечір Королівського джазу" за участі бельгійського джазового гурту "Amina Figarova Sextet"

Аміна Фігарова без сумніву, є однією з найталановитіших джазових піаністів Європи. За національністю бельгійка, Аміна народилася в Баку, Азербайджан. У рідному Азербайджані Фігарова була вишколена в класичному стилі, проте пізніше вона стала жертвою вірусу імпровізованого джазу. Кожен її твір є абсолютною музичною концепцією, вираженою в заплутаних, легких та граційних лініях, які яскраво змальовують вибрану тему.

Майже всю музику Аміна створює сама, це мікс фанку, ф’южину та R&B, забарвлений впливом джазу, реггі та латиноамериканської музики, і наповнений самобутніми композиціями. Стиль Фігарової та її групи завжди здається захоплюючою сумішшю вишуканої концертної музики і різкого джазу нічного клубу. Її музика, створена зі смаком і витончена, віддзеркалює таланти її власні і таланти її гурту. Енергетичні потоки барабанщиків та басиста додають нестримної урбаністичної сили до вишуканих ідей Фігарової, тоді як флейтист Барт Плато надає звуку контрастно свіжої, шовковистої плавності.  ЇЇ музика, її різноманітні кольори і комплексні фони заставляють навіть секстет звучати як цілий оркестр.

Аміна Фігарова виступає з власною групою на багатьох джазових фестивалях та у джазових клубах по всьому світу, таких як Джаз-фестиваль Північного моря, Джаз-фестиваль Нового Орлеану, Міжнародний джаз-фестиваль у Кейптауні, Джаз-фестиваль у Сальвадорі Байя, Бразилія, ДжакАрт Фестиваль, Індонезія, Фестиваль Йоші в Окленді, США, Каліфорнія, у дзаж-клубі "Блу Нот" ("Блакитна Нота"), Нью-Йорк. 

Фігарова та її команда - це джаз-група найвищого ґатунку, здатна постійно дивувати. Вона забере Вас у невідомі місця, дозволить відчути іншу атмосферу, завжди у власному стилі і чарівному ритмі.

Святковий концерт відбудеться 18 липня 2009 року в приміщенні Національного Академічного Драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Початок о 19.00
 
Організатор заходу – почесне Консульство Королівства Бельгія у місті Львові.
 
Квитки можна придбати в касах театру.

Довідки за телефонами: (032) 260-20-70, моб. 8 050 317-17-55

Previous year   Previous month Липень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Сьогодні: 2020-07-11
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System