Про проект

Місто Львів має величезний культурний та туристичний потенціал. У 1998 році старій частині міста було надано статус пам’ятки міжнародного значення і внесено до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Окрім неперевершених зразків пам’яток архітектури різних стилів у Львові розташована велика кількість культурних інституцій, організацій та підприємств, які творять культурне обличчя нашого міста. Дуже часто установи, які працюють у сфері культури та туризму залишаються непоміченими через відсутність або брак інформації про їхню діяльність в медіа та Інтернеті.

В сучасних умовах саме наявність доступної та своєчасної інформації є необхідною умовою успішного та ефективного просування будь-якого продукту на ринку. В переважній більшості випадків культурні установи та їхня діяльність залишаються непоміченими, через відсутність розробленої інформаційної політики та медіа підтримки. До прикладу, лише тільки 5 з більше 40-ка існуючих у місті Львові музеїв мають свої веб-сторінки. Це, очевидно, не сприяє створенню образу міста як осередку культурного життя. Навіть львів’яни, не кажучи вже про туристів з цілої України чи іноземних країн, не отримують повної інформації про все, що відбувається в культурному просторі міста. Діяльність у сфері культури потребує не лише значних духовних та матеріальних затрат, але й знання нормативної правової бази в галузі культури. Часто саме правові та фінансові труднощі блокують не лише процес розвиток нових культурних індустрій, але й не сприяють належному функціонуванню вже існуючих.

Ми прагнемо, щоб Львів перетворився на:

  • культурний центр з розвиненою мережею мистецьких закладів і установ, багатими традиціями фестивалі, місто як продуцент культурного продукту, а не лише як комплекс пам’яток архітектури;
  • мистецький простір, в якому є місце митцям всіх стилів і напрямків;

Головною метою функціонування нашого сайту є створення такого ресурсу в якому б споживачі та продуценти культурного продукту, а також особи, які працюють в сфері культури і туризму могли знайти інформацію про:

  1. державні установи, громадські організації, підприємства тощо, які працюють в сфері культури і туризму міста Львова,
  2. об’єкти, привабливі для львів’ян та туристів,
  3. інформацію про культурні події, які відбуваються чи плануються у нашому місті.
Previous year   Previous month Серпень 2020 Next month   Next year
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Сьогодні: 2020-08-12
Веб-портал створений за сприяння
Центру культурного менеджменту і
Творчої майстерні "Штука" та
за підтримки Управління культури
та туризму Львівської міської ради.
ГО 'Творча майстерня 'Штука' Львів відкритий для світу Львівська міська рада Центр культурного менеджменту © LvivStory.com, 2007-2020. Усі права застережено.
Використання матеріалів можливе лише з гіперпосиланням на веб сторінку www.lvivstory.com.
Думка редакції може не збігатись з думкою авторів.
Редакція не несе відповідальності за істинність інформації, наведеної в нередакційних матеріалах.

Powered by siteGist CMS - Web Content Management System